Biuro Rachunkowe VIKA Wioletta Gabrysiak


Biuro rachunkowe VIKA świadczy usługi w zakresie prowadzenia:


 • ksiąg rachunkowych (pełna księgowość),
 • podatkowej książki przychodów i rozchodów,
 • karty podatkowej,
 • ryczałtu ewidencjonowanego,
 • sporządzania deklaracji PIT, CIT, VAT,
 • rozliczeń z ZUS.

... więcej na stronie biura www.vika.szczecin.pl


Strony www"internet.jpg"


Od kilku lat ciągle doskonalę swoje umiejętności z zakresu tworzenia stron www.
Projektowanie i tworzenie stron www to pierwszy etap jakim jest powstanie profesjonalnej strony www, która skutecznie zaprezentuje Państwa firmę oraz jej ofertę. Dostęp do internetu jest coraz powszechniejszy, tym samym rośnie liczba potencjalnych klientów. Codziennie miliony ludzi wykorzystują Internet w poszukiwaniu potrzebnych im informacji, towarów bądź usług. Korzyści, jakie może przynieść posiadanie własnej, profesjonalnej strony internetowej łatwo sobie wyobrazić. Atrakcyjna wizualnie i merytorycznie oferta zaprezentowana na stronie internetowej na pewno zwróci na siebie uwagę.

Oferuję projekt i wykonanie stron www typu:

 • "Wizytówka Firmy" (XHTML, CSS)
 • Profesjonalna strona firmowa (XHTML, CSS, CMS)
 • Portal Internetowy (CMS)
 • Sklep Internetowy (CMS)
 • Prywatne strony, foto-galerie


Przykładowe zrealizowane projekty:
Składanie zestawów komputerowych


"maus.jpg"


Oferuję również składanie komputerów z określonych podzespołów.
Indywidualne podejście do klienta, analiza jego wymagań pozwala dopasować komputer do jego obecnych i przyszłych potrzeb.
Odpowiedni dobór komponentów markowych firm i właściwe ich dopasowanie gwarantuje wydajną i bezproblemową pracę komputera.
Podzespoły takich firm jak:

 • ASUS
 • Gigabyte
 • MSI
 • Intel
 • AMDJeżeli są Państwo zainteresowani ofertą proszę o kontakt z:


VIKA Wioletta Gabrysiak
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 600-609-476

__________________________________________________________________________________________________________________________________

LINUX
"Linux.jpg"

Ponad to oferuję pomoc w instalacji linuxa na komputerze lub laptopie.

Parę słów o linuksie dla ludzi nie znających tematu:

"Bardzo istotną cechą wolnego oprogramowania jest to, że tworzone jest przez ludzi dla ludzi - całkowicie bezpłatnie. Nie jesteś więc zmuszony do zakupu odpowiedniej licencji od Microsoftu na użytkowanie Windows, tylko dlatego, że potrzebujesz środowiska operacyjnego. Sam system to jednak nie wszystko, potrzebujesz do niego odpowiednich aplikacji, np. pakietu biurowego czy programu do nagrywania krążków CD. Najczęściej "dozbrajasz" Windows w dodatkowe oprogramowanie, kupując komercyjne wersje aplikacji. Większość oprogramowania dla Linuksa jest również dostępna za darmo!
Decydując się na Linuksa dostajesz kompletne środowisko pracy. Do najnowszych dystrybucji twórcy dołączają opcjonalne komponenty (sam decydujesz co chcesz zainstalować), które instalowane są za jednym zamachem wraz z systemem. Nie będziesz musiał tracić kolejnych kilku godzin na instalację pakietu biurowego czy odtwarzacza multimedialnego. Wystarczy je po prostu uruchomić!

Najnowsze dystrybucje cechują się porównywalną łatwością użytkowania co Windows. Mało tego, z czasem zobaczysz, że w Linuksie jest jeszcze prościej niż w okienkach Microsoftu. Oczywiście pozostaje kwestia starych przyzwyczajeń. Wierz mi jednak - szybko można o nich zapomnieć. W dalszej części artykułu postanowiłem pomóc ci w wyborze najodpowiedniejszej dystrybucji do Twoich potrzeb i preferencji.

UBUNTU
"ubuntu_logo.gif"
Ubuntu jest jedną z najpopularniejszych obecnie dystrybucji. Jego siła tkwi w prostocie użytkowania i stabilności. Najnowsza wersja systemu to m.in. wsparcie dla systemu plików ext4 oraz zmiany w systemie notyfikacji powiadomień. Nowe Ubuntu uruchamia się także nieco szybciej od poprzednika i doskonale radzi sobie ze sprzętem.
Ubuntu z pewnością polecić można wszystkim początkującym użytkownikom, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w Linuksie. System jest bardzo prosty w obsłudze, użytkownicy Windows szybko się w nim odnajdą, a po chwili stwierdzą... przecież tu jest jeszcze prościej! Warto dodać, że Ubuntu to cała rodzina systemów. Wśród nich znajdziesz takie dystrubucje, jak Kubuntu (edycja z KDE), Edubuntu (wersja dla dzieci z mnóstwem aplikacji edukacyjnych) czy Xubuntu (edycja przeznaczona dla posiadaczy starszych komputerów). Ubuntu aktualizowane jest zawsze co pół roku. Możesz mieć więc pewność, że twój system zostanie zawsze na czas uaktualniony (nowa wersja nie wymaga czystej instalacji).


artykuł z serwisu IDG.pl