Mazury 2012

 
 
 
Czarodziejska Górka - okolice Wałcza
 Baja Poland 2012

 

 

 

Boryszyn 2009 - CB Radio Szczecin
CB Radio Szczecin WOŚP 2009

 


Warszawa X-2008

 
 

 
Praga 2007
 
 


Viola i Paulinka

 


Studniówka Nowogard 1993
 
 
 

 

Moje doświadczenie zawodowe w branży TSL
 
* Administrator WMS (SAP WM)
* Specjalista w TSL (Transport - Spedycja - Logistyka),
* Pracownik obsługi magazynu w firmie farmaceutycznej, dział reklamacji, zastępca kierownika, (PDF, Polski Dom Farmaceutyczny),
* Logistyk w firmie produkcyjnej z branży FMCG,
* Dobra znajomość programu SAP,
* Obsługa programów gospodarki magazynowej WMS - Optipromag, SAP,
* Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point),
* Dobra znajomość systemów Windows, Linux (hobby), obsługa sieci komputerowych,
* Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem ludzi,


"Logistyka jest to proces planowania, realizowania i konstruowania sprawnego i efektywnego ekonomicznie przepływu surowców, materiałów do produkcji wyrobów gotowych oraz odpowiedniej informacji z punktu pochodzenia do punktu konsumpcji w celu zaspokojenia wymagań klienta.
Według K. Ficonia - „Logistyka to ogół czynności związanych z planowaniem, realizacją czasowo-przestrzennej transformacji towarów z miejsca wytworzenia do miejsca konsumpcji (wykorzystania)”. (S. Niziński, J.Żurek, 2011, s.76)
Według Z. Korzenia - „Logistyka to zintegrowany system planowania, zarządzania i sterowania strukturą przepływów materiałowych oraz sprzężonych z nimi przepływów informacyjnych i kapitałowych w celu optymalnego tworzenia i transformacji wartości (dóbr)”. (S. Niziński, J.Żurek, 2011, s.78)
Według S. Krawczyka - "Logistyka obejmuje planowanie, koordynację i sterowanie przebiegiem w aspekcie zarówno czasu jak i przestrzeni, realnych procesów, w których realizacji organizacja jest uczestnikiem, w celu efektywnego osiągania celów organizacji." (S. Krawczyk, 2000, s. 33)
Według S. Kummera i J. Webera - "Logistyka jest to koncepcja zarządzania procesami i potencjałem dla skoordynowania realizacji przepływów towarowych w skali przedsiębiorstwa i powiązań między jego partnerami rynkowymi." (F. J. Beier, 2004, s. 21)"
 

 

Biuro Rachunkowe VIKA Wioletta Gabrysiak


Biuro rachunkowe VIKA świadczy usługi w zakresie prowadzenia:


 • ksiąg rachunkowych (pełna księgowość),
 • podatkowej książki przychodów i rozchodów,
 • karty podatkowej,
 • ryczałtu ewidencjonowanego,
 • sporządzania deklaracji PIT, CIT, VAT,
 • rozliczeń z ZUS.

... więcej na stronie biura www.vika.szczecin.pl


Strony www"internet.jpg"


Od kilku lat ciągle doskonalę swoje umiejętności z zakresu tworzenia stron www.
Projektowanie i tworzenie stron www to pierwszy etap jakim jest powstanie profesjonalnej strony www, która skutecznie zaprezentuje Państwa firmę oraz jej ofertę. Dostęp do internetu jest coraz powszechniejszy, tym samym rośnie liczba potencjalnych klientów. Codziennie miliony ludzi wykorzystują Internet w poszukiwaniu potrzebnych im informacji, towarów bądź usług. Korzyści, jakie może przynieść posiadanie własnej, profesjonalnej strony internetowej łatwo sobie wyobrazić. Atrakcyjna wizualnie i merytorycznie oferta zaprezentowana na stronie internetowej na pewno zwróci na siebie uwagę.

Oferuję projekt i wykonanie stron www typu:

 • "Wizytówka Firmy" (XHTML, CSS)
 • Profesjonalna strona firmowa (XHTML, CSS, CMS)
 • Portal Internetowy (CMS)
 • Sklep Internetowy (CMS)
 • Prywatne strony, foto-galerie


Przykładowe zrealizowane projekty:
Składanie zestawów komputerowych


"maus.jpg"


Oferuję również składanie komputerów z określonych podzespołów.
Indywidualne podejście do klienta, analiza jego wymagań pozwala dopasować komputer do jego obecnych i przyszłych potrzeb.
Odpowiedni dobór komponentów markowych firm i właściwe ich dopasowanie gwarantuje wydajną i bezproblemową pracę komputera.
Podzespoły takich firm jak:

 • ASUS
 • Gigabyte
 • MSI
 • Intel
 • AMDJeżeli są Państwo zainteresowani ofertą proszę o kontakt z:


VIKA Wioletta Gabrysiak
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 600-609-476

__________________________________________________________________________________________________________________________________

LINUX
"Linux.jpg"

Ponad to oferuję pomoc w instalacji linuxa na komputerze lub laptopie.

Parę słów o linuksie dla ludzi nie znających tematu:

"Bardzo istotną cechą wolnego oprogramowania jest to, że tworzone jest przez ludzi dla ludzi - całkowicie bezpłatnie. Nie jesteś więc zmuszony do zakupu odpowiedniej licencji od Microsoftu na użytkowanie Windows, tylko dlatego, że potrzebujesz środowiska operacyjnego. Sam system to jednak nie wszystko, potrzebujesz do niego odpowiednich aplikacji, np. pakietu biurowego czy programu do nagrywania krążków CD. Najczęściej "dozbrajasz" Windows w dodatkowe oprogramowanie, kupując komercyjne wersje aplikacji. Większość oprogramowania dla Linuksa jest również dostępna za darmo!
Decydując się na Linuksa dostajesz kompletne środowisko pracy. Do najnowszych dystrybucji twórcy dołączają opcjonalne komponenty (sam decydujesz co chcesz zainstalować), które instalowane są za jednym zamachem wraz z systemem. Nie będziesz musiał tracić kolejnych kilku godzin na instalację pakietu biurowego czy odtwarzacza multimedialnego. Wystarczy je po prostu uruchomić!

Najnowsze dystrybucje cechują się porównywalną łatwością użytkowania co Windows. Mało tego, z czasem zobaczysz, że w Linuksie jest jeszcze prościej niż w okienkach Microsoftu. Oczywiście pozostaje kwestia starych przyzwyczajeń. Wierz mi jednak - szybko można o nich zapomnieć. W dalszej części artykułu postanowiłem pomóc ci w wyborze najodpowiedniejszej dystrybucji do Twoich potrzeb i preferencji.

UBUNTU
"ubuntu_logo.gif"
Ubuntu jest jedną z najpopularniejszych obecnie dystrybucji. Jego siła tkwi w prostocie użytkowania i stabilności. Najnowsza wersja systemu to m.in. wsparcie dla systemu plików ext4 oraz zmiany w systemie notyfikacji powiadomień. Nowe Ubuntu uruchamia się także nieco szybciej od poprzednika i doskonale radzi sobie ze sprzętem.
Ubuntu z pewnością polecić można wszystkim początkującym użytkownikom, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w Linuksie. System jest bardzo prosty w obsłudze, użytkownicy Windows szybko się w nim odnajdą, a po chwili stwierdzą... przecież tu jest jeszcze prościej! Warto dodać, że Ubuntu to cała rodzina systemów. Wśród nich znajdziesz takie dystrubucje, jak Kubuntu (edycja z KDE), Edubuntu (wersja dla dzieci z mnóstwem aplikacji edukacyjnych) czy Xubuntu (edycja przeznaczona dla posiadaczy starszych komputerów). Ubuntu aktualizowane jest zawsze co pół roku. Możesz mieć więc pewność, że twój system zostanie zawsze na czas uaktualniony (nowa wersja nie wymaga czystej instalacji).


artykuł z serwisu IDG.pl

 

 
Rok 2019
ZEA Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubai, Abu Dabi, - OMAN
Włochy - Neapol
Hiszpania - Barcelona
 
 
Rok 2018
Gruzja  od Batumi do Kahetti
Litwa
 
 
Rok 2017
Maroko kraj pięknych widoków
 
 
Rok 2016
Serbia - Bośnia i Hercegowina
 
 
 
Rok 2015

- Kłodzko Twierdza i podziemia Kłodzkie
- Kopalnia Nowa Ruda
- Kaplica Czaszek (Czermna)
- Ząbkowice Śląskie
- Twierdza Srebrna Góra
- Podziemne Miasto Osówka
- Polanica Zdrój - wody zdrojowe
- Wambierzyce


Rok 2014Rok 2012


Rok 2011


Rok 2010

 

 

Rok 2009

 


Boryszyn Spot CB Radio - zobacz...

Boryszyn Podziemia - zobacz...

Filmik z urodzin Piotrusia - zobacz...

Kilka fotek z urodzin Pepka :) - zobacz...

Parę słów o światełku do nieba CB Radiowców - zobacz...

Parę fotek z WOŚP 2009 - zobacz...

Rok 2008


1. Senec i okolice (Bratysława)
2. Balatonfured i Balaton
3. Budapeszt i Hungaroling
4. Hajduszoboszlo
5. Miskolc - Termal Barlangfurdo
6. Eger
7. Poprad - Liptovsky Hradok i okolice
8. Tatralandia

 

Rok 2007


1. Praga
2. Jicin
3. Góry Stołowe
4. Skalne Miasto
5. Książ
6. Częstochowa
7. Ruiny Zamków
8. Kraków
9. Wieliczka
10. Wadowice
11. Zakopane

 

 

Reorganizacja (lifting) strony

Page Refresh

 

 Wioletta i Krzysztof Gabrysiak

 

Zapraszamy na naszą stronę. Znajdziesz tu co nieco o nas, o naszej pracy zawodowej, o naszych pasjach, o naszych podróżach.

 

Biuro Rachunkowe VIKA Wioletta Gabrysiak